niedziela, 18 marca 2012

Troszkę dekupażu

Sobotni poranek spędziłam na bieganiu po osiedlu w poszukiwaniu Gazety Wyborczej. Bezskutecznie, w jednym miejscu zaproponowano mi jedynie wydanie piątkowe. Zależało mi bardzo na wydaniu weekendowym, ponieważ chciałam przeczytać artykuł Ani Włodarczyk ze strawberriesfrompoland Poszłam więc do empiku, gdzie w końcu udało mi się kupić gazetę a przy okazji  wpadł mi w oko  uroczy pojemniczek na biurko, idealny do potraktowania dekupażem :)
A jak już rozłożyłam dekupażowy kram, ozdobiłam jeszcze kilka drewnianych spinaczy, których używam jako zakładek do książek, bo dziwnym trafem nagminnie gubię te tradycyjne.Dobrego tygodnia :)

7 komentarzy:

 1. Jaki Ty jesteś pracuś! pojemniczek opleciony bluszczem i lawendowe spinacze; jaki fajny zestaw z wiankiem i ptasiorkami na nim; czytałam też zakapiorów, jakieś mieszane uczucia mnie ogarnęły po tej lekturze, Majstra Biedę widywałam pod Pulpitem w Ustrzykach, zawsze w jakimś dziwnym towarzystwie i przy zastawionym butelkami stoliku; czytałam na forum o Jędrku Połoninie, widywałam Ryśka z Cisnej na Bieszczadzkich Aniołach, jakoś nadal mam mieszane uczucia, ale nie mnie osądzać tych ludzi, preferuję inny styl życia; pozdrawiam Cię, Maniu, bardzo serdecznie.
  Chciałam ostrzyc mojego Maksia u profesjonalnego fryzjera, jednak cena zwaliła mnie z lekka z nóg, pewnie dalej będę sama męczyć się z nożyczkami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Spinacze są przepiękne! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marysiu, jaki tam pracuś, to po prostu nałóg :)
  Co do zakapiorów - masz rację, nie nam ich osądzać, każdy żyje tak, jak umie.
  A Maksia zawsze możesz ostrzyc u Weszynoski (cena na pewno nie zwali Cię z nóg). Zaplanuj jakąś wycieczkę w Niski tak, żeby trasa przebiegała przez Leśniówkę i wtedy upieczesz 2 pieczenie na jednym rożnie :)
  Dobrego tygodnia! Wiosna już chyba przyszła, bo znalazłam u Florka pierwszego kleszcza!

  Magdaleno, dziękuję za dobre słowo :) Żal mi było wyrzucać reszteczki serwetki z ulubioną lawendą, spożytkowałam więc je na takie maleństwa :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Też myśleliśmy o takim rozwiązaniu, tylko że ja już podcięłam mu kudełki nożyczkami, ma trochę schody na plecach, musi się podrównać, bo Węszynoska mnie przepędzi; dzięki serdeczne, pa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Eee tam, zgoli go maszynką na 1mm i się wyrówna :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale fajnie wyszedł Ci ten pojemniczek i do tego te spinacze rewelacja.Gratuluję pomysłów.Serdecznie pozdrawiam.
  http://by-mariolka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Mariolu dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń