niedziela, 21 lutego 2016

Nymphalidea

Guzdram się strasznie z pokazaniem najnowszej dziergoty a to wszystko przez niefotogeniczną aurę i wirusy. Co sobie zaplanuję zdjęcia, natychmiast nadciągają ołowiane chmury albo modelkę dręczą wirusy. Chustę skończyłam jeszcze w styczniu i liczyłam na pokazanie jej w plenerze ale niestety trzeba się zadowolić średniej jakości zdjęciami we wnętrzu.

Jest to jeden ze wzorów "razemdziergania" u Intensywnie Kreatywnej Moja wersja jest dużo większa od oryginału - przyjemnie się dziergało to się rozpędziłam :) Włóczka to alpaka Dropsa (z jedwabiem w szarej wełnie).
Oryginalny kształt wymaga opanowania stosownej techniki omotania jej wokół szyi/
Szybkie zdjęcia "na ludziu" - Laura stanowczo protestowała przeciwko uwięzieniu jej w łóżeczku :)
Chusta jest banalnie prosta do wykonania. Oczywiście wielka to zasługa Intensywnie Kreatywnej i Małżonka, którzy jak zawsze rzetelnie podeszli do tematu i nakręcili filmy przystępnie wyjaśniające nawet początkującym dziewiarkom sposób wykonania. Gorąco polecam odwiedziny na Ich inspirujących stronach.

Pozdrawiam serdecznie

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładne ma kolorki. Wszystko super.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aniu. mam ostatnio słabość do żółtych dodatkow - przyjemnie poprawiają nastrój :)
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Piękna ! Cudne kolory i świetny wzór - bardzo mi się podoba Twoja wersja.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest piękna. Od dawna myślę o jaj zrobieniu, ale właściwie boję się zacząć. Nie znoszę porażek. Może dzięki Tobie i "jest prosta do zrobienia" przełamię lęki. Dzieki Ci Dobra Kobieto! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj, jest naprawdę prosta i po kilku sekwencjach wzór sam wchodzi do głowy. No i instruktaż Agi jak zwykle perfekcyjny, rozwiewa wszelkie wątpliwości :)

   Usuń