sobota, 27 lutego 2016

Ptaki

Dwa ptaki dla dwojga dzieci.
Pierwsze ptaszysko powstało dla Jaśka po tygodniach jęków "uszyj mi orzeła" :) To podobno najważniejszy z angry birdsów.
Powstał z lumpeksowego szlafroka i resztek materiałów (polarowych) zakupionych do uszycia wcześniejszych ptaszydeł. Skoro orzeł jest najważniejszy, musiał tez być największy, co widać na zdjęciu ze szczęśliwym właścicielem.Na szczęście Laura nie ma takich wymagań :) Ale że spodobała jej się moja poduszka wydziergałam jej tym samym wzorem sowę.


Tak to  milusińscy dbają aby ciotka się nie nudziła :)

Pozdrawiam serdecznie

7 komentarzy:

 1. poduszka jest świetna! zakochałam się haha
  http://takenbp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Super rzeczy dla milusińskich. I jedno i drugie jest fajne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Do kolekcji doszedł następny ptasior:-) Maniu, już jestem trochę na bieżąco z postaciami bajkowymi, bo oglądam bajki z Jaśkiem; Laura jest już dużą panienką, ależ te dzieci szybko rosną; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najśmieszniejsze jest to, że zainteresowanie orłem trwało cały tydzień, po czym Jasiek zainteresował się kosmosem - namiętnie lepi układ słoneczny z ciastoliny :)
   Serdeczności

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Po uszyciu wszystkich angry birdsów jasiek uznal, że potrafię zrobić wszystko i zażyczył sobie "takiego czegoś, żeby jego układ słoneczny sam się kręcił "
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń