czwartek, 5 maja 2011

Metamorfoza Florka

Miałam kudłatą kulkę a teraz mam wygolonego chudzielca z kosmatą bródką. Sąsiedzi pytaja, czy mamy nowego psa a to tylko ostrzyżony Florek. Trochę się obawiałam, że nie pozwoli się ostrzyc, bo nie przepada za czesaniem, że już nie wspomnę o czyszczeniu uszu. Ale obyło się bez ofiar a wszystko dzięki Pani Beacie z Leśniówki, która ma świetne podejście do psów.

Florek przed strzyżeniem

I po strzyżeniu
4 komentarze:

 1. Maniu, mój Bigos - to taka sama kupa kudłów. Co za zmiana, jaki elegancki kawaler, niesamowite, i ma ogonek i uszka nie cięte, jak mój, normalnie śliczności Florek.
  Zachwycona jestem, wiem, że psy nienawidzą tych wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, pozdrawiam serdecznie, pa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Marysiu :) Florek się chyba trochę wstydzi tej nowej fryzury albo nie może się przyzwyczaić, biega z fotela na kanapę i podstawia się do głaskania :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ Florek fotogeniczny :) w tej nowej fryzurce. A podstawia się do głaskania, bo nowe doznania go spotkały, wcześniej nie czuł ciepła człowieczej dłoni, a teraz mu się spodobało ;)
  Pozdrawiam z Leśniówki

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie wiemy, czyja to zasługa :)
  Trochę niefortunnie wybrałam termin strzyżenia, te chłody biedny Flo spędził na fotelu zagrzebany w koc i ze spaceru chciał wracać po 5 minutach!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń