sobota, 19 października 2013

Detalicznie

W moim małym mieście jest dużo ludzi narzekających, że nic się u nas nie dzieje. Ale takich, którzy zamiast marudzić mimo wszystko próbują coś robić, jest niestety mało. Niedawno kilku zapaleńców postanowiło reaktywować FotoKrosno - FotoKlub miłośników fotografii  Pomysł zacny. Odbyło się już nawet pierwsze spotkanie, podczas którego fotografowaliśmy nasze miasto.
Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego niż pstryknąć kilka fotek miastu, które zna się od urodzenia. A to wcale nie jest takie łatwe. Dlatego pstryknęłam kilka okołorynkowych "widokówek"...... i skupiłam się na detalach, na które na co dzień nie zwraca się uwagi.


Pozdrawiam serdecznie :)

4 komentarze:

 1. Bardzo pomysłowo. Miasteczko słodkie, ciekawe gzymsy, zapewne starych kamienic. Niestety byłam tam przejazdem. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Miasteczko słodkie i warto je bliżej poznać ale młodzi stąd uciekają, trudno tu znaleźć pracę
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Detalicznie wyszło Ci bardzo klimatycznie, Maniu; wiem, że są jakieś tam reguły fotografowania, ale nic o nich nie wiem, i powiem Ci szczerze, że za bardzo nie mam czasu, żeby je poznać; będę obserwować Twoje postępy i naśladować je troszeczkę; mogę? bardzo ładne drzwi z mosiężną klamką i resztkami niebieskiej farby; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Marysiu naśladuj, podpatruj, w ten sposób chyba najłatwiej się nauczyć fotografii - trzeba się nauczyć patrzeć. Dawno temu uczyłam się fotografii analogowej ale fotografia cyfrowa wciąż jest dla mnie zagadką :)
  Serdecznosci

  OdpowiedzUsuń