czwartek, 24 października 2013

Idzie zima?

Jesień tego roku łaskawa, rozpieszcza nas piękną aurą a jednak niektóre przezorne jednostki już kompletują zimowe akcesoria. Na przykład moja siostra upatrzyła sobie w pewnej sieciówce grubaśne rękawiczki w odstraszającej cenie. Dlatego przeszukałam swoje zasoby i wydziergałam jej bardzo podobne.Pewnie niebawem powstanie czapka do kompletu :)

Pozdrawiam serdecznie

7 komentarzy:

 1. Wspaniałe!
  I ten cudny kolor...
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudo !!!! Chyba sobie kupię druty

  OdpowiedzUsuń
 3. Grubaśne, na pewno są ciepłe. Kolor mega odjechany. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Może jakis kursik???? Obrazkowy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu, Węszynosko, Aniu - dziękuję :) Rzeczywiście rękawiczki są z grubej włóczki a zrobione na dość cienkich drutach, zeby były zwarte i ciepłe. Mrozy w nich nie straszne :)
  Węszynoskko - kup sobie druty, to bardzo relaksujące zajęcie. A rekawiczki są robione najprostszym wzorem, tzw.ryżem pojedynczym http://www.hypermail.pl/abc_robotek_na_drutach/str/sploty_podstawowe.html
  Pozdrawiam Was serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A właśnie miałam zapytać, czy to aby "ryżem" robione? cieplutkie widać, a jak czapa do tego, to komplet fajny będzie; dobrze ma Twoja siostra z Tobą; pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marysiu, miał być wzór w supełki ale nieładnie wyglądał, za gruba włóczka. A siostra do końca zimy pewnie zażyczy sobie jeszcze innych akcesoriów :)
   Serdeczności

   Usuń